NABÍDKA NAŠICH SLUŽEB

KONZULTACE S ARCHITEKTEM

Z naší nabídky si vyberte typ živého plotu, který si do své zahrady přejete. Pokud si nejste jisti, zda jsou podmínky, případně charakter Vaší zahrady pro zvolenou dřevinu ideální, zavolejte nám. Jsme zahradní architekti a se správným umístěním v zahradě a výběrem rostlin do našich podmínek máme zkušenosti. Rádi poradíme.

My Vám promptně zašleme cenovou nabídku včetně dopravy na Vaši zahradu.

ZAJIŠTĚNÍ DOPRAVY

Osobně se vypravíme do našich partnerských německých školek a konkrétní plotové bloky pro Vás vybereme, abyste měli prostě to nejlepší (pokud máte chuť, pojeďte s námi!). Taktéž dohlídneme na to, aby se zakoupenými dřevinami bylo při nakládce manipulováno řádně a taktéž cestou na Vaši zahradu s nimi bylo zacházeno, jako v bavlnce.

ZAJIŠTĚNÍ REALIZACE

Dospělé keře, které si od nás kupujete, mají vesměs těžké zemní kořenové baly a i proto Vám doporučujeme výsadbu námi vyzkoušenou zahradnickou firmou. Ta Vám zároveň bude garantovat záruku na kvalitu odvedené práce.
Pokud ale máte své oblíbené zahradníky případně pořádné svaly na svých rukou a rozhodli jste se přeci jen výsadbu provést sami, předáme Vám podrobný návod k výsadbě, který bude radno dodržet. Jsme samozřejmě připraveni Vám v případě zájmu přijet na pozemek poradit.
Nakonec od nás dostanete přesný návod následné údržby- jak zalévat, hnojit a kdy stříhat. Vašemu živému plotu už pak nebude chybět vůbec nic. A Vy si můžete okamžitě začít užívat dokonalé soukromí.